Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DERATIZARE IN UNITATI DE INVATAMANT
- Număr anunț
- DA20416025
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.13 (CUI 20769328)
- Furnizor / câștigător
- DD DERATEX PREVENT SRL (CUI RO17968703)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.935,46 RON
- Valoare atribuită
- 27.935,46 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 15:00
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.935,46 RON
din 27.935,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro