Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract achizitie carburant auto pe baza de card
- Număr anunț
- DA20407694
- Autoritate contractantă
- SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.423 RON
- Valoare atribuită
- 87.423 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 10:33
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
87.423 RON
din 87.423 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro