Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie PACHET TRUSA PRIM AJUTOR 1 : APA OX 2; RIVANOL 1 ; COMPRESE 5 ; FESI 3 ; PLAST REZIST APA

Număr anunț
DA20422650
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
Furnizor / câștigător
TRIMEX FARMA INTERNATIONAL IMPORT SRL (CUI RO5395491)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,75 RON
Valoare atribuită
92,75 RON
Data publicării
23.05.2018 10:48
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,75 RON

din 92,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.