Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie TRUSA PRIM AJUTOR 2 : APA OX 6 ; RIVANOL 3; COMPRESE ST 30; FESI 9; PLAST REZIST APA 30; P
- Număr anunț
- DA20422613
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- TRIMEX FARMA INTERNATIONAL IMPORT SRL (CUI RO5395491)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259,25 RON
- Valoare atribuită
- 259,25 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:46
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
259,25 RON
din 259,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro