Ofertă acceptată Cumpărare directă

electrod

Număr anunț
DA20415713
Autoritate contractantă
Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Maramures (CUI 3627102)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI RO15537534)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859,84 RON
Valoare atribuită
859,84 RON
Data publicării
22.05.2018 14:50
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859,84 RON

din 859,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.