Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII COLECTARE DESEURI

Număr anunț
DA20399686
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Furnizor / câștigător
GUARDIAN SRL (CUI RO6778738)
Cod CPV
90511400-6 · Servicii de colectare a hartiei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.040 RON
Valoare finală
1.040 RON
Data publicării
21.05.2018 13:39
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.