Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cu transport si cazare

Număr anunț
DA20395786
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Satu Mare (CUI 17193666)
Furnizor / câștigător
ACCORD-BIROU DE TURISM SA (CUI RO640018)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
21.05.2018 11:29
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON

din 15.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.