Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ENOXAPARINUM (NATRICUM) / Clexane 2000 UI anti-Xa / 0,2 ml x 10 ser. preumpl. x 0,2 ml sol. inj.
- Număr anunț
- DA20422761
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33141550-0 · Heparina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50,79 RON
- Valoare atribuită
- 50,79 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:51
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50,79 RON
din 50,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro