Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,3% sub estimat

Hormoni teste elisa

Număr anunț
DA20418707
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.633 RON
Valoare atribuită
3.405 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
23.05.2018 08:14
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.405 RON

din 3.633 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 228 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.