Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERII ALCALINE R6

Număr anunț
DA20418681
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI RO18119943)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33 RON
Valoare atribuită
33 RON
Data publicării
23.05.2018 08:11
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33 RON

din 33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.