Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Forceps Bipolar Valleylab™ Jewelers 10.2 cm - 0.4 mm si 14.0 cm - 0.5 mm
- Număr anunț
- DA20410299
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141122-1 · Cleme chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.129,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.129,30 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 11:56
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.129,30 RON
din 2.129,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro