Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,3% sub estimat

LDL COLESTEROL Direct lichid

Număr anunț
DA20407803
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.028 RON
Valoare atribuită
912 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
22.05.2018 10:36
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

912 RON

din 1.028 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 116 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.