Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATERII ALCALINE DURACELL 9V, R3 , VARTA R20, R6
- Număr anunț
- DA20405417
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,50 RON
- Valoare atribuită
- 405,50 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 09:24
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
405,50 RON
din 405,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro