Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA DE PRIM AJUTOR FIXA OMOLOGATA MS trusa sanitara nedetasabila cf. ordinului 427/2002

Număr anunț
DA20375325
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
Furnizor / câștigător
NEOTRON TRADE SRL (CUI 36103678)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216 RON
Valoare atribuită
256 RON
Data publicării
17.05.2018 14:03
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256 RON

din 216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.