Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare certificat de performanta energetica Sala de sport Colegiul Al.I.Cuza

Număr anunț
DA20411081
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
Furnizor / câștigător
Teodorescu Ionut Eduard (CUI 32947844)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
22.05.2018 12:20
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON

din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.