Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA20412488
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTA GEORGE APOSTU BACAU (CUI 29092045)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,95 RON
Valoare atribuită
190,95 RON
Data publicării
22.05.2018 13:07
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 06:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,95 RON

din 190,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.