Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurarea facultativa a tehnicii de calcul si a echip. aferente sist. auto. de taxare
- Număr anunț
- DA20412339
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.133 RON
- Valoare atribuită
- 31.133 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 13:03
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.133 RON
din 31.133 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro