Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila colop C20

Număr anunț
DA20415104
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI CALARASI (CUI 4544790)
Furnizor / câștigător
ZAK GRUP SRL (CUI RO16401750)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89,08 RON
Valoare atribuită
89,08 RON
Data publicării
22.05.2018 14:32
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89,08 RON

din 89,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.