Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BIG PANDA BRANZA VACI
- Număr anunț
- DA20422578
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA BIVOLARI (CUI 16057402)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119,10 RON
- Valoare atribuită
- 119,10 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:45
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119,10 RON
din 119,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro