Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zuzu iaurt cu capsuni, 125g

Număr anunț
DA20420463
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.2 (CUI 25057371)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15551320-4 · Iaurt aromatizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,20 RON
Valoare atribuită
163,20 RON
Data publicării
23.05.2018 09:32
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,20 RON

din 163,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.