Ofertă acceptată Cumpărare directă

telemea

Număr anunț
DA20412280
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 21 (CUI 29170941)
Furnizor / câștigător
ZAZI COMPANY SRL (CUI 21815066)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,62 RON
Valoare atribuită
181,62 RON
Data publicării
22.05.2018 13:00
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,62 RON

din 181,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.