Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telemea de vaca galeata 3 kgLapte consum 3.5 % punga 1 LUnt 200 g 65%

Număr anunț
DA20407987
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,75 RON
Valoare atribuită
241,75 RON
Data publicării
22.05.2018 10:41
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,75 RON

din 241,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.