Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DULCIURI

Număr anunț
DA20423003
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170380)
Furnizor / câștigător
GORENKO COM S.R.L. (CUI 23227275)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.167,30 RON
Valoare atribuită
3.167,30 RON
Data publicării
23.05.2018 10:59
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.167,30 RON

din 3.167,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.