Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIV. ALIMENTE

Număr anunț
DA20416610
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773,98 RON
Valoare atribuită
773,98 RON
Data publicării
22.05.2018 15:20
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

773,98 RON

din 773,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.