Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN BRATESCU

Număr anunț
DA20414274
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
Furnizor / câștigător
MONTERIAT 2016 SRL (CUI RO32101810)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,06 RON
Valoare atribuită
288,06 RON
Data publicării
22.05.2018 14:05
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,06 RON

din 288,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.