Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa de alimentare electrica
- Număr anunț
- DA20427308
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- VIORVIS IMPEX SRL (CUI RO3003320)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 13:14
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100 RON
din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro