Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola fir nylon, ulei sthil, tamburi cositoare

Număr anunț
DA20426795
Autoritate contractantă
Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI RO14962412)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,70 RON
Valoare atribuită
256,70 RON
Data publicării
23.05.2018 12:58
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,70 RON

din 256,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.