Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE

Număr anunț
DA20420565
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG.JIU (CUI 4666258)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,32 RON
Valoare atribuită
298,32 RON
Data publicării
23.05.2018 09:35
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,32 RON

din 298,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.