Ofertă acceptată Cumpărare directă

424.11 BALAMA CANAPELE SIMPLA

Număr anunț
DA20414457
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,56 RON
Valoare atribuită
7,56 RON
Data publicării
22.05.2018 14:11
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,56 RON

din 7,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.