Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED Dell SE2222H, 21.5", Full HD, 60 Hz, 8 ms minim, HDMI, VGA, Negru [160748]

Număr anunț
DA36259674
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
30231300-0 · Ecrane de afisare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.940 RON
Data publicării
06.08.2024 14:30
Data finalizării
07.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.940 RON