Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiector LED 10W
- Număr anunț
- DA20411822
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- AS CLEAN ZONE SRL (CUI RO33208599)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,09 RON
- Valoare atribuită
- 160,09 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 12:46
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160,09 RON
din 160,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro