Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPARTAK MOTO-COASA/1,9CP

Număr anunț
DA20404841
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „ILARION FELEA” ARAD (CUI 28300458)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.816,09 RON
Valoare atribuită
1.816,09 RON
Data publicării
22.05.2018 09:02
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.816,09 RON

din 1.816,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.