Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta Sistem de alarma de incendiu sau detectie incendiu

Număr anunț
DA20393772
Autoritate contractantă
Teatrul de Comedie Bucuresti (CUI 4221152)
Furnizor / câștigător
FRAMSTEG MANAGEMENT SRL (CUI 29171092)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.840 RON
Valoare atribuită
3.840 RON
Data publicării
21.05.2018 10:25
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.840 RON

din 3.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.