Ofertă refuzată Cumpărare directă

ANGRENAJ UNGHIULAR

Număr anunț
DA20349970
Autoritate contractantă
Comuna Suhurlui (CUI 24331834)
Furnizor / câștigător
DORALCO SRL (CUI RO14606059)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,22 RON
Valoare finală
546,22 RON
Data publicării
15.05.2018 15:43
Data finalizării
23.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.