- Număr anunț
- DA20423215
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE ECONOMICO SOCIALA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 9925566)
- Furnizor / câștigător
- SC CADROMGRAPH SRL-D (CUI 37910854)
- Cod CPV
- 18512100-2 · Monede (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 11:05
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro