Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 46,7% sub estimat
Achizitie servicii auxiliare de consultanta in domeniul achizitiilor
- Număr anunț
- DA20421897
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIMBURESTI (PRIMARIA COMUNEI SIMBURESTI) (CUI 5475221)
- Furnizor / câștigător
- SUDOLT CONSULTING SRL (CUI 31236371)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON 46,7% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 10:23
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 15.000 RON estimat
46,7%
Adjudecat la 53,3% din estimat · economie 7.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.