- Număr anunț
- DA20414610
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.556,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.556,30 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 14:16
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.556,30 RON
din 1.556,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro