Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEXMARK PRO 705 CARTUS MAGENTA NR.100XL,CYAN NR.100XL,BLACK NR.100XL YELLOW NR.100XL,HP 1022 Q2612A
- Număr anunț
- DA20425257
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- TOKO SRL (CUI RO6118600)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,60 RON
- Valoare atribuită
- 209,60 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 12:09
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,60 RON
din 209,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro