Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnituri Birou Sc. Gimnaziala Com. Sanger

Număr anunț
DA20378431
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA SANGER (CUI 29030026)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,49 RON
Valoare finală
368,49 RON
Data publicării
17.05.2018 16:31
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.