Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus imprimanta CANON MF 411, Cartus toner Canon CANON MF231
- Număr anunț
- DA20414049
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
- Cod CPV
- 30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279,62 RON
- Valoare atribuită
- 279,62 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 13:58
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
279,62 RON
din 279,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro