Atribuită Cumpărare directă

Set umplere si injectare substanta contrast - Transset Mono Filling & injecting set multi-pacient

Număr anunț
DA35154590
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
31711400-7 · Valve si tuburi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.900 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900 RON