Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari bransamente de apa sat Dobarlau, comuna Dobarlau, judetul Covasna

Număr anunț
DA20404853
Autoritate contractantă
COMUNA DOBARLAU (CUI 4404575)
Furnizor / câștigător
"BAUMEISTER" SRL (CUI RO11826785)
Cod CPV
45332200-5 · Lucrari de instalare de echipamente pentru distributia apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353.445,02 RON
Valoare atribuită
353.445,02 RON
Data publicării
22.05.2018 09:02
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353.445,02 RON

din 353.445,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.