Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti nicel liceal
- Număr anunț
- DA20421078
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER SOVATA (CUI 4376025)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 544,30 RON
- Valoare atribuită
- 544,30 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 09:54
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
544,30 RON
din 544,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro