Ofertă acceptată Cumpărare directă

Priza aplicata cu siguranta + prelungitor 3 prize

Număr anunț
DA20391609
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
LEDO LINE SRL (CUI RO28894660)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,13 RON
Valoare atribuită
245,13 RON
Data publicării
21.05.2018 08:53
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,13 RON

din 245,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.