Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar de incopciat 1/2 cu ghiare, din carton COLOR 250 gr/mp galben, albastru, verde, rosu B4U
- Număr anunț
- DA20409528
- Autoritate contractantă
- Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110 RON
- Valoare atribuită
- 110 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 11:31
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110 RON
din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro