Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Foi tipizate Tip F2 conf. Nota MENS 25422
- Număr anunț
- DA20393500
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN SIBIU (CUI 4240707)
- Furnizor / câștigător
- CONSTANT SRL (CUI RO787656)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 10:15
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro