Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLORURA DE SODIU 09% X 250ML
- Număr anunț
- DA20424283
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 664,80 RON
- Valoare atribuită
- 664,80 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 11:38
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
664,80 RON
din 664,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro