Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KLASIKO MORTAR TENCUIALA CLASICA 30 KG
- Număr anunț
- DA20414016
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 24957200-9 · Aditivi pentru ciment, mortar sau beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,84 RON
- Valoare atribuită
- 10,84 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 13:57
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10,84 RON
din 10,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro