Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER COMPATIBIL XEROX C118

Număr anunț
DA20426410
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA STEFESTI (CUI 29032779)
Furnizor / câștigător
DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121 RON
Valoare atribuită
121 RON
Data publicării
23.05.2018 12:44
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121 RON

din 121 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.