Ofertă acceptată Cumpărare directă

: Sursa PWPS-055000A-BU01A-lic tehn c.conachi pechea

Număr anunț
DA20414295
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI (CUI 29197629)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,32 RON
Valoare atribuită
319,32 RON
Data publicării
22.05.2018 14:06
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,32 RON

din 319,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.